Bebek Mevlüt Yemeği

14 Ocak 2020
Bebek Mevlüt Yemeği

Bebek Mevlüt Yemeği

Bebek sahibi olmak her genç çiftin hayalidir. Sağlıklı bir bebek dünyaya getirdikten sonra sadece bebek sahibi olanların yaşayacağı bu güzel mutluluğu, akraba ve yakın çevresine bebek mevlüdü yaparak paylaşırlar.  Her mevlütte olduğu gibi bebek mevlüdünde de Kur'an okuma ve okutmanın manevi değeri çok yüksektir. Bebek mevlüdü yapmak dinimizce hoş karşılanmakta, bebek ve ebeveynlerine gelecek hastalık, kaza, üzüntü gibi olumsuz etkenlerden koruduğu rivayet edilmektedir.

Bebek Mevlüt Yemeği Nasıl Verilir ?

Bebek mevlüdü yapacak ebeveynler öncelikle mevlüt tarihi ve mevlüde katılacak kişi sayısını belirlemelidir. Akabinde mevlüde katılacak kişi sayısına göre mevlüt yemeği hazırlamalıdır. Mevlüde katılacak kişi sayısı fazla ise pratik ve uygun fiyat avantajlarıyla mevlüt yemeği siparişi vermek akıllıca olacaktır. Bebek Mevlüt yemeği genellikle tavuklu/etli pilav, zetinyağlı yaprak sarma, börek, baklava ve içecek olarak ayrandan oluşmaktadır. İçeriğini istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz uygun fiyatlarla bebek mevlüt yemekleri, siparişiniz üzerine size özel olarak hazırlanmaktadır.

Bebek Mevlüt Yemekleri 14,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Yanlış duymadınız, bebek mevlüt yemekleri 14,90 TL'den başlayat fiyatlarla ikramla.com.tr web adresinde sizleri bekliyor. Üstelik kişi sayısının fazlalığına göre %15 e kadar İNDİRİM kazanabilirsiniz! Bebek mevlüt yemeği siparişi verecekseniz www.ikramla.com.tr buradan başlayabilirsiniz.

Bebek Mevlüt Yemeği Sağlıklı Mı ?

Bebek Mevlüt Yemeği

Bebek mevlüt yemekleri son derece steril ortamlarda ve tescilli ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Mevlüt paketleri ve diğer tüm ürünlerimizde katkı maddesi, gıda boyası ve koruyucu kesinlikle bulunmaz.

Özel Sticker/Etiket Seçeneğimiz Vardır.

Günün anlam ve önemini belirtmeniz için siparişinizi özelleştirebilirsiniz! Ürün detay sayfamızda bulunan etiket alanını kullanarak siparişlerinizin üzerine dilediğiniz metni yazdırabilirsiniz. Özel etiket için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Özel etiketlerimiz paket içeriğine dahildir.

Bebek Mevlüt Yemekleri İstanbul İle Sınırlıdır.

Vereceğiniz bebek mevüt yemeği siparişi yalnızca İstanbul ile sınırlıdır. Anadolu ve Avrupa yakasına belirttiğiniz tarih ve saatte ücretsiz servislerimiz ile siparişinizi kapınıza kadar getiriyoruz.

25. Yıllık tecrübe ve güvenle sizlere verdiğimiz hizmetler için gururlu, ilk gün ki gibi heyecanlıyız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder yine bekleriz. Sağlıklı, mutlu ve İkramlı günler...

Paylaş :
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.