Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sıkça Sorulan Sorular
 • Paketli mevlit yemeklerinin teslim saatinde sıcak gelmesini nasıl ayarlıyorsunuz?

  Yemeklerimiz pişirilip paketlendikten sonra ısı koruyucu, yalıtımlı termobox kutularımıza konularak adresinize sevk edilmektedir. Termoboxlarımızın yemekleri 4 saate kadar neredeyse aynı sıcaklığını koruma özelliği vardır.

 • Mevlit yemekleri önceden yapılıp mı ısıtılıyor?

  Cenaze, düğün, nişan, sünnet yemekleri için aldığımız siparişleri, teslimat saatine yetişecek şekilde taze olarak üretiyor, sıcacık paketliyor ve adresinize termoboxlarımızın içinde sevk ediyoruz. Önceden hazırlanmış yemek gibi bir uygulamamız bulunmuyor.

 • Cenaze yemeği siparişi gibi anlık gelişen ihtiyaçlarda yemek yetiştirebiliyor musunuz?

  Siparişleri en az 1 gün önceden almakla beraber, aynı gün içerisinde teslim edilmesi istenen cenaze yemeği siparişleri gibi acil ihtiyaçlarda da mümkün mertebe müşteri taleplerine olumlu cevap veriyoruz. Üretim yoğunluğu, menü çeşidi ve teslimat adresi uzaklığını göz önünde bulundurarak sipariş verme saati ile sipariş teslim saati arasında 3-6 saat fark olacak şekilde teslimat sağlıyoruz.

 • İstanbul’daki toplu yemek üretim yeriniz Ümraniye’de bulunuyor. Büyükçekmece ilçesine sipariş versem, saatinde ve sıcak gelir mi?

  Paketli yemek menülerimiz ısı koruyucu, yalıtımlı termobox kutularımıza konularak adresinize sevk edilmektedir. Termoboxlarımızın yemekleri 4 saate kadar neredeyse aynı sıcaklığını koruma özelliği vardır. Ümraniye, Tuzla ya da Silivri’ye teslim ettiğimiz yemeklerin sıcaklık olarak birbirinden hiçbir farkı olmuyor. Geniş dağıtım ağımız ve araç filomuzla, trafik durumunu göz önünde bulundurarak istediğiniz saatte, adresinize sıcak olarak paketli yemek siparişlerinizi ulaştırıyoruz.

WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.