Cenaze Yemekleri Siparişi

27 Temmuz 2021
Cenaze Yemekleri Siparişi

Cenaze Yemekleri Siparişi

İkramla’nın hizmet alanlarından bir tanesi olan cenaze yemekleri siparişi Kocaeli, Ankara ve İstanbul’da, müşterilerimizden gelen talebe göre istenilen saat ve tarihte adresinize teslim edilmektedir. Paketli mevlüt yemeklerimiz ısı koruyucu kutularımızın(thermobox) içerisinde sıcak ve taze olarak ulaştırılmaktadır. Siz müşterilerimiz için bu tarz günlerin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak, menüler üretilirken birinci sınıf malzemeler kullanılmakta ve müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır.

Yemekler Taze ve Sıcak Oluyor Mu?

Yemek siparişinizin üretimi sipariş gününüzde, teslim saatinden yaklaşık 4 saat önce başlamakta, 2 saatlik yemeklerin pişirilme ve hazırlanma sürecinden sonra paketleme işlemine geçilmekte ve yemekleriniz trafik durumu da göz önünde bulundurularak tam teslimat saatinde adresinizde olmak üzere sevk edilmektedir. Yemeklerimizi sıcak olarak sizlere ulaştırmak adına özel olarak kullandığımız ısı koruyucu thermobox kutularımız sayesinde yemek paketleriniz sıcacık ve taze olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Cenaze yemeği siparişinizi www.ikramla.com.tr web sitemiz üzerinden ya da 05385947111 Whatsapp sipariş hattımızdan kolayca oluşturabilirsiniz. Paket yemek menülerimizde kısa süreliğine geçerli sabit %5 ve %15’e varan Çok Al Az Öde indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Paylaş :
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.