İkramla | Düğün Davet Mevlüt Yemekleri

24 Şubat 2020
İkramla | Düğün Davet Mevlüt Yemekleri

İkramla | Düğün, Davet, Mevlüt Yemekleri

İKRAMLA olarak 25 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize düğün, davet, mevlüt, cemiyet ve toplu yemek organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Alanında uzman aşçılarımız ve ekibimiz ile birlikte üzerimize düşen görevi ilk günki gibi heyecanla ve titizlikle yapıyoruz. Anadolu’nun bitmek bilmeyen ikram geleneğini, yeni nesil sunum tabaklarımızla kurumsal olarak devam ettirmenin huzuru ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Paketli Mevlüt Yemekleri

14,90 TL'den başlayan paketli mevlüt yemekleri siparişiniz üzerine size özel olarak hazırlanmaktadır. Son derece hijyenik olarak hazırlanan paketli mevlüt yemekleri, ilk siparişinize özel indirim oranları ile sizleri bekliyor! Etli, tavuklu, pilavlı veya özel olarak seçeceğiniz menü, belirlediğiniz gün ve saatte ücretsiz İkramla servisi ile kapınıza kadar sıcak ve taze olarak getirilir.

Düğün Davet Yemekleri

İkramla olarak düğün, davet ve özel günlerinizde de yanınızdayız! "İkramla Paket" , "Börekler & Tatlılar" , "Kendin İkramla" , "Davet Yemekleri" ve "Kiloluk Ürünler" kategorilerimizden ihtiyacınıza yönelik yemek paketi seçiminizi yapabilirsiniz.

Taziye & Cenaze Yemekleri

"Taziye Yemeği" menüsü içerisinde ihtiyacınıza yönelik paketli menü seçimizi yapabilirsiniz. Taziye yemeği menüsü içerisinde bulunan tüm ürünlerde İlk siparişinize ve toptan siparişlerinize özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Yönelik Kiloluk Ürünler!

İhtiyacınıza yönelik kiloluk ürünler uygun fiyat avantajıyla İkramla'da! Dilediğiniz kadar zeytinyağlı yaprak sarma, tereyağlı pilav, didilmiş tavuk, tavuk kavurma ve et kavurma ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz.

Yalnızca İstanbul Servisimiz Vardır.

Servisimiz sadece İstanbul il sınırları için geçerlidir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

İkramla ©

Paylaş :
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.