İstanbul Düğün Davet Mevlit Yemeği

26 Şubat 2020
İstanbul Düğün Davet Mevlit Yemeği

İstanbul Düğün Davet Mevlit Servisi

İstanbul düğün, davet, mevlit yemeği servisi İkramla; yemek organizasyonu, paketli mevlüt yemekleri, hazır hijyenik sulu yemekler, doğum günü, iftar yemeği organizasyonu, cemiyet yemekleri, toplu yemek ve catering alanında 25. Yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak, kurumsal teklifler almak için, web adresimizden ve iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz.

İstanbul Paketli Yemek Servisi

İstanbul'un neresinde olursanız olun, vereceğiniz siparişler belirlediğiniz gün/saatte sıcak ve taze bir şekilde İkramla ücretsiz servis araçlarıyla kapınızda olur. İstanbul paketli yemek servisimiz, Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçe ve semtlere hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz siparişleriniz üzerine size özel olarak hazırlanmaktadır. Son derece hijyenik ortamda, birbirinden marifetli sertifikalı aşçılarımız siparişlerinizi servise hazır bir halde paketlemektedir. Ürünlerimizde renklendirici, koruyucu ve katkı maddesi kesinlikle kullanılmamaktadır. Ürünlerimizde en kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılmaktadır. Paketli yemek siparişi ekonomik ve zahmetsizdir. Siparişleriniz belirlediğiniz tarih ve saatte İkramla servis araçlarıyla teslim edilmektedir.

Sadece İstanbul Servisimiz Vardır.

İkramla, sadece İstanbul için hizmet vermektedir. Yemek servislerimiz, Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine servis yapmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder yine bekleriz.

İkramla ©

Paylaş :
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.