İKRAMLA İstanbul'dan sonra şimdi de ANKARA'da
%15'e varan indirim fırsatlarını kaçırmayın,
Haydi siz de İKRAMLA'yın!
ikramlalogo.jpeg (56 KB)

Mevlüt Yemeği Siparişi

26 Aralık 2019
Mevlüt Yemeği Siparişi

Mevlüt Yemeği Siparişi

mevlüt yemeği siparişi

Geçmişten günümüze uzanan geleneksel mevlüt yemeklerinin; cenaze mevlüdü yemeği; 40 mevlüdü yemeği, bebek mevlüdü yemeği, vefat seneydevriyesi mevlüdü yemeği, yeni gelin(düğün) mevlüdü yemeği, asker mevlüdü yemeği gibi toplumumuzda mevlüt cemiyetlerinde verilen yemeklerin oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır. Mevlüt düzenleyecek olan ailenin veya kişinin hangi mevlüt cemiyetini düzenleyeceği ile ilgili hazırlık yapması gerekir. Bu aşamada kalabalık misafir topluluklarına hazırlanacak yemekler çok ciddi bir fiziki altyapıya ve zamana ihtiyaç duymaktadır. Eskiden köy yerlerinde bulunan her türlü merasime uygun köy cemiyeti alanları bulunurdu. Komşular el birliği ile bütün hazırlıkları hallederdi ancak günümüzde şehir hayatının getirdiği zorluklarla beraber bu artık pek mümkün olmamaktadır. Bunun yerine mevlüt yemeği yapan firmalardan sipariş vermek hem zaman açısından hem de işin yoruculuğu bakımından daha makul ve pratik olmaktadır.

Mevlüt Yemeği Siparişi Ekonomik Ve Zahmetsizdir

Vereceğiniz mevlüt yemeği siparişi hem zahmetsiz hemde ekonomiktir. Düğün, davet ve mevlüt yemeği için küçük baş veya büyük baş hayvan satın almakla, kesmekle ve pişirmekle mevlüt yemeğini tam anlamıyla tamamlamış sayılmazsınız. Mevlüt yemeklerinin yanına tatlı, pilav, içecek gibi yiyecekleri de misafirlerinize ikram edeceğinizi unutmamanız gerekir. Tüm bu yoğunluğun altından zahmetsiz bir şekilde kalkmakmanız için biz varız. İkramla.com.tr adresinden vereceğiniz sipariş; Katkı maddesi kullanılmadan taze ve sıcak olarak kapınıza kadar getirilir. Geriye sadece size misafirlerinizle ilgilenmek kalır.

Mevlüt Yemeği Siparişi İstanbul İle Sınırlıdır.

Mevlüt yemeği siparişi şimdilik İstanbul ile sınırlıdır. Gelecekte bu durumu birlikte değiştirebiliriz. İstanbul'un neresinde olursanız olun sıcak ve taze düğün, davet, mevlüt yemeği siparişiniz kapınıza kadar gelir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasına ücretsiz teslimat yapıyoruz.  Düğün, davet, mevlüt yemeği siparişiniz belirlediğiniz tarih ve saat aralığında adresinize teslim edilir. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda bulunan araçlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Zamanı Kendinize, Mevlüt Yemeklerini Bize Bırakın!

İkramla © olarak 25 yılı aşkın bir süredir düğün, davet, mevlüt yemekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Toplu yemek sektöründeki yerimizi güçlendirmeye devam ediyor aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı yemek üretiminde rakiplerimizin daima bir adım önünde bulunuyoruz. Eğer sizde ikramla.com.tr adresinden mevlüt yemeği siparişi verecekseniz doğru adreste olduğunuzu unutmayınız.

Düğün, davet ve mevlüt yemekleri hakkında sipariş, soru ve görüş için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, lezzetli ve sağlıklı günler dileriz.

İkramla ©

WhatsApp Destek Hattı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.