Paketli Düğün Yemekleri

27 Haziran 2020
Paketli Düğün Yemekleri

Geleneksel ikram kültürümüzü şehir hayatında da sürdürebilmek, davet sahibi ve davetlilerin kolay, hijyenik ve leziz ikramlara en kısa yoldan ulaşabilmesi için yola çıkan İkramla paketli yemek hizmetleri sunmaktadır. Pandemi sürecinde üretim, paketleme, sevkiyat alanında her türlü tedbiri alarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz hizmete devam ediyoruz.

Covid-19 virüsü sebebiyle değişen koşullar maalesef o eski sarıldığımız, hasret giderdiğimiz, kol kola eğlendiğimiz düğünlere de artık belli standartlar getirdi. Kapalı salonlarda açık tabaklarla yapılan ve davetlilerin önüne gelene kadar her türlü dış tesire açık düğün yemeği hizmetlerini gözden geçirmemiz gereken bir durumla karşı karşıyayız. İnsanlar dışarıda yemek yeme alışkanlığını hiç bu kadar değiştirmemişti, catering sektörü hiç bu kadar büyük bir güven bunalımıyla karşılaşmamıştı. Artık düğün yemeklerinde, restoranlarda, kafelerde herkes, dışarıda açık olarak önüne gelen yemeklerde acaba ortamda birisi öksürüp hapşırdı da, virüs benim yemeğime bulaştı mı tereddüdüyle karşı karşıya maalesef.

İkramla olarak biz yeni normal döneminde paketli düğün yemeklerine yönelmenin bu süreçte yaşanan güven bunalımına çözüm olacağını düşünüyoruz. Bizim kültürümüzde yemeklerde ikram olmazsa olmazdır ve bu süreçte düğün yemeklerini tamamen kaldırmaktansa, uygun koşullarda paketli hijyenik ve güvenilir gıdaları tercih etmek gerekiyor. Yasaklamak, iptal etmek çözüm değil, restoranlar açık, düğünler başlıyor, kültür hayatımız hareketlenecek ve bizler yaptığımız her şeyi yeni normale uygun bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Asla hafife almadan, esnemeden, kurallara tam riayet ederek ve önlemlerimizi azami düzeyde alarak bu süreci hep birlikte en az zararla atlatacağız.

Neden Paketli Düğün Yemeği

Düğün yemeklerine gelirsek, peki biz neden illa “Paketli Düğün Yemeği” diyoruz? Çünkü her türlü tedbiri aldığımız mutfağımızda özenle pişiriyoruz, pişirdikten sonra hemen porsiyonluyor, her tabağı aynı özenle hava almayacak şekilde paketliyoruz. İkramlarınız imalathanemizde paketlendikten davetlilerin önüne gelene kadar hiçbir dış tesire açık değil. Davetliler tabağı ilk kendileri açıyor ve yemeğe ilk kendileri temas ediyor. Tek kullanımlık tabaklarımız TSE belgeli gıda ile teması uygun polipropilen malzemeden üretiliyor, yine çatal kaşık kolonyalı mendil setlerimiz de hava almayacak şekilde paketli ve tek kullanımlık. İstediğiniz menüyü https://www.ikramla.com.tr/ adresimizden kolayca seçebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sormak istediğiniz her türlü soru ve farklı menü talepleri için müşteri destek hattımızdan veya whatsapp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar verdiğimiz paketli düğün yemekleri, paketli mevlit yemekleri, paketli sünnet yemekleri, paketli cenaze yemekleri gibi organizasyonların tümünde %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hareket ettik. Her anlamda eksiksiz bir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşadık ve sizlerle acı tatlı birlikte tek bir sofra etrafında buluşmanın hazzını duyduk. Bu süreçte de İkramla olarak tüm süreçlerimizi iyileştirerek ve yeni tedbirlerimizi alarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Bu süreci en kısa sürede en az hasarla atlatmamız temennisiyle.

İkramla ©

Paylaş :
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.