Toplu İftar Menüleri

04 Mart 2024
Toplu İftar Menüleri

İftar Sofralarınızı İKRAMLA ile Zenginleştirin

“İKRAMLA”, Ramazan ayı boyunca sizlere özel olarak hazırladığımız toplu iftar menülerimizle, iftar sofralarınızı zenginleştiriyor. Farklı ve birbirinden lezzetli yemeklerimizle, iftar saatini sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. Menülerimizde yer alan çeşitli çorbalar, ana yemekler, tatlılar ve çok daha fazlası iftar sofralarınıza renk katacak.

Sağlıklı ve Lezzetli İftar Menüleri

“İKRAMLA” olarak, Ramazan ayına özel olarak hazırladığımız menülerimizde, sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Taze ve doğal malzemelerle hazırlanan yemeklerimiz, iftar sofralarınıza hem sağlık hem de lezzet katacak. Menülerimizde yer alan yemekler, diyetisyenlerimiz tarafından dikkatlice seçilmiş ve kalori değerleri hesaplanmıştır.

2024 Toplu İftar Menülerimiz

İKRAMLA, Ramazan’a özel toplu iftar menülerini sizlerle buluşturuyor. Sağlıklı, doyurucu ve hijyenik tabldot şeklinde hazırlanan menülerimiz, belirtilen gün ve saatte, sıcak ve taze bir şekilde kapınıza teslim edilir. İftar sofralarınızı zenginleştirecek bu menüler, Ramazan’ın ruhuna uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

50 kişilik, 100 kişilik, 200 kişilik, 300 kişilik ve çok daha fazla toplu iftar menü siparişine aynı anda hizmet verecek kapasite, donanım ve araçlara sahibiz.

Ramazan ayına özel olarak hazırlanan sağlıklı ve doyurucu toplu iftar yemeği menülerimiz;

 1. Tavuklu İftar Menü (Salata Hariç Her şey Dahil)
 2. Tas Kebaplı İftar Menüsü (Salata Hariç Herşey Dahil)
 3. Etli Börekli İftar Menüsü (Salata Hariç Herşey Dahil)
 4. Tavuklu Börekli İftar Menüsü (Salata Hariç Herşey Dahil)
 5. Orman Kebaplı İftar Menüsü (Salata Hariç Herşey Dahil)
 6. Köfteli İftar Menüsü (Salata Hariç Her Şey Dahil)
 7. Paketli Sahur Tabağı
 8. Sebzeli Tavuk İftar Menüsü
 9. Patlıcan Kebaplı İftar Menüsü
 10. Sebzeli Köfte İftar Menüsü
 11. Etli Sade İftar Yemeği
 12. Izgara Köfte İftar Yemeği
 13. Tavuk Dönerli İftar Yemeği
 14. Etli Spesiyal İftar Yemeği Menüsü
 15. Tavuklu Spesiyal İftar Yemeği Menüsü
 16. Tavuklu Börekli İftar Yemeği
 17. Tavuklu Kavurma İftar Yemeği

Bu menüler, sağlıklı ve doyurucu bir iftar deneyimi sunmak için hijyenik tabldot şeklinde hazırlanmıştır. İftar sofralarınızı zenginleştirecek bu menüler, Ramazan’ın ruhuna uygun bir şekilde hazırlanmıştır. 

İKRAMLA Farkı

“İKRAMLA” olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Ramazan ayı boyunca, toplu iftar menülerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Lezzetli ve sağlıklı yemeklerimizle, iftar sofralarınıza değer katıyoruz. Ayrıca, menülerimizi özel ihtiyaçlarınıza göre de düzenleyebiliyoruz. Vegan, vejetaryen veya glütensiz diyet yapanlar için özel menülerimiz bulunmaktadır.

İyi Ramazanlar dileriz! ?

Toplu İftar Menülerimiz İçin Tıklayınız

Paylaş :
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.