Hikâyemiz

Hikâyemiz

İKRAMLA, 25 yıllık bir emeğin ve tecrübenin neticesi olarak ortaya çıkan yeni nesil online bir toplu yemek platformudur. Bugüne kadar sürdürdüğümüz ikram serüveninde düğün, sünnet, cenaze, mevlit ve daha pek çok merasimde müşterilerimizin sevinçli ve hüzünlü anlarını birlikte aynı sofra etrafında paylaştık. Kalabalık misafir topluluklarına yemek hazırlayıp ikram etmenin zorluklarını da, şehir hayatının karmaşık yaşantısının getirdiği zorlukları da iyi biliyoruz. Sizi tüm bu kargaşadan hızlıca kurtarmak adına artık online bir platformda hizmet veriyoruz. Anadolu’nun bitmek bilmeyen ikram geleneğini, yeni nesil sunum tabaklarımızla kurumsal olarak devam ettirmenin huzuru ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Geçmişimizden gelen ikram geleneğimizi, çağımızın şartlarına uygun olarak gelecek nesillere aktarmaktan gurur duyuyor, 25 yıllık catering tecrübemizi, İKRAMLA adı altında, ikram kültürümüzle buluşturuyoruz.

Mermer-sunum.jpg (491 KB)

Neden İkramla?


✓ Hijyenik ve Pratik Ambalaj

Yeni nesil ikram tabaklarımız, tamamen hijyenik mutfak ortamımızda kişiye özel olarak paketlenir ve soyulabilir streç koruması sayesinde pratik olarak açılıp tüketilebilir.

✓ Ustasından Tam Kıvamında Yemekler, Börekler, Tatlılar

Kendi mutfağınızda pişen ve bu topraklara ait olan yemeklerin, böreklerin ve tatlıların lezzetini, ustalarımızın yaptığı tam kıvamında yemeklerde, böreklerde ve tatlılarda da bulacaksınız.

✓ Taze ve Sıcacık

Siparişleriniz teslimattan hemen önce hazırlanır ve özel ısı koruyucu Thermoboxlarımızla sıcacık ve taptaze teslim edilir.

Helal.jpg (91 KB)İso 22000.jpg (96 KB)İso 9001.jpg (85 KB)

✓ Dağıtım Kolaylığı ve Adrese Teslimat

Siz misafirlerinizle ilgilenirken, biz siparişlerinizi düzeni oturmuş, hızlı ve pratik bir şekilde çalışan servis sistemimiz sayesinde adresinize kadar getiriyoruz.

✓ Kişiye ve Organizasyona Özel Menüler

Kültürümüzü yakından tanıyan ekibimizin oluşturduğu menüler sayesinde “ne zaman ne yenir?” gibi sorularla kafanızı kurcalamadan misafirlerinize dilediğiniz yemek ve tatlıları ikram edebilirsiniz.

✓ Güvenilir ve Helâl Sertifikalı Etler

Marka düsturu olarak “güven” kavramını seçtik ve kalite standartlarımızı da ön planda tutmak istedik. İslami usullere göre kesilmiş Namet, Erpiliç ve Beypiliç marka etler ile yemeklerimize lezzet ve güven katıyoruz.

WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.