Blog

Cenaze Yemekleri Siparişi

27 Temmuz 2021
Cenaze Yemekleri Siparişi

İkramla’nın hizmet alanlarından bir tanesi olan cenaze yemekleri siparişi Ankara, Kocaeli ve İstanbul’da, müşterilerimizden gelen talebe göre istenilen saat ve tarihte adresinize teslim edilmektedir. Paketli mevlüt yemeklerimiz ısı koruyucu kutularımızın(thermobox) içerisinde sıcak ve taze olarak ulaştırılmaktadır. Siz müşterilerimiz için bu tarz günlerin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak, menüler üretilirken birinci sınıf malzemeler kullanılmakta ve müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır.

Cevizli Ev Baklavası

28 Haziran 2024
Cevizli Ev Baklavası

Baklava, Türk mutfağının en gözde tatlılarından biridir. Özellikle bayramlarda, özel günlerde ve misafir ağırlamalarında sofraların vazgeçilmezi olan baklava, incelikle hazırlanmış yufkaları ve nefis şerbetiyle herkesin damak tadına hitap eder. Bu yazımızda, cevizli ev baklavasının tüm detaylarını ve neden ikramla.com.tr'den sipariş edilmesi gerektiğini anlatacağız.

İftar Menüsü Fiyatları

08 Mart 2024
İftar Menüsü Fiyatları

Ramazan ayı boyunca, biz “İKRAMLA” olarak siz değerli müşterilerimize toplu tabldot yemek menüsü sunuyoruz. ISO sertifikalarına sahip olan firmamız, kalite ve güvenilirlik konusunda kendini kanıtlamış bir markadır.

Toplu İftar Menüleri

04 Mart 2024
Toplu İftar Menüleri

Ramazan, birlik ve beraberliğin, paylaşmanın simgesi olan müstesna bir aydır. Bu kutsal ayda, “İKRAMLA” olarak bizler de siz değerli müşterilerimize özel, lezzetli ve sağlıklı toplu iftar menülerimizle hizmet veriyoruz.

İftar İçin Toplu Yemek Siparişi

28 Şubat 2024
İftar İçin Toplu Yemek Siparişi

İftar sofraları, paylaşmanın, bereketin ve sevginin simgesidir. Toplu yemek siparişi vermek isteyenler için hijyenik ve güvenilir seçenekleri ele alalım.

Paketli Düğün Yemekleri

27 Haziran 2020
Paketli Düğün Yemekleri

Geleneksel ikram kültürümüzü şehir hayatında da sürdürebilmek, davet sahibi ve davetlilerin kolay, hijyenik ve leziz ikramlara en kısa yoldan ulaşabilmesi için yola çıkan İkramla paketli yemek hizmetleri sunmaktadır. Pandemi sürecinde üretim, paketleme, sevkiyat alanında her türlü tedbiri alarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz hizmete devam ediyoruz.

İstanbul Düğün Davet Mevlit Yemeği

26 Şubat 2020
İstanbul Düğün Davet Mevlit Yemeği

İstanbul düğün, davet, mevlit yemeği servisi İkramla; yemek organizasyonu, paketli mevlüt yemekleri, hazır hijyenik sulu yemekler, doğum günü, iftar yemeği organizasyonu, cemiyet yemekleri, toplu yemek ve catering alanında 25. Yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak, kurumsal teklifler almak, bizimle çalışmak için, web adresimizden ve iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz.

İkramla | Düğün Davet Mevlüt Yemekleri

24 Şubat 2020
İkramla | Düğün Davet Mevlüt Yemekleri

İKRAMLA olarak 25 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize düğün, davet, mevlüt, cemiyet ve toplu yemek organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Alanında uzman aşçılarımız ve ekibimiz ile birlikte üzerimize düşen görevi ilk günki gibi heyecanla ve titizlikle yapıyoruz. Anadolu’nun bitmek bilmeyen ikram geleneğini, yeni nesil sunum tabaklarımızla kurumsal olarak devam ettirmenin huzuru ile her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Bebek Mevlüt Yemeği

14 Ocak 2020
Bebek Mevlüt Yemeği

Bebek sahibi olmak her genç çiftin hayalidir. Sağlıklı bir bebek dünyaya getirdikten sonra sadece bebek sahibi olanların yaşayacağı bu güzel mutluluğu, akraba ve yakın çevresine bebek mevlüdü yaparak paylaşırlar.  Her mevlütte olduğu gibi bebek mevlüdünde de Kur'an okuma ve okutmanın manevi değeri çok yüksektir. Bebek mevlüdü yapmak dinimizce hoş karşılanmakta, bebek ve ebeveynlerine gelecek hastalık, kaza, üzüntü gibi olumsuz etkenlerden koruduğu rivayet edilmektedir.

Cenaze Yemeği

13 Ocak 2020
Cenaze Yemeği

Cenaze yemeği bir diğer deyişle taziye yemeği; Bir yakınını kaybetmenin sıkıntısı ve üzüntüsü içerisinde olan cenaze sahiplerinin, taziye için gelen misafirlere yemek hazırlayıp ikramda bulunmasıdır. Taziye yemeğinin İslam dinimizde önemli bir yeri vardır ve defnedilen kişinin günahlarının hafiflemesi içinde verildiği rivayet edilmektedir. Cenaze yemeklerinin nasıl hazırlanması ve içeriğinin hangi tür yemeklerden oluşması gerektiğini sizler için açıklamak istedik.

1 2
WhatsApp
Sipariş & Destek
İçin Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.